NASZA HISTORIA

Zastanawialiście się kiedyś ile pasji i zaangażowania potrafi mieć człowiek, który kocha swoją pracę? 

I oto jesteśmy My, Team #kaloszepoprosze!

Młodzi, kreatywni ludzie, którzy pewnego popołudnia postanowili zrewolucjonizować rynek kaloszy.
Samą nazwę marki wymyślił nasz Brand Manager.

Proces wprowadzenia tak cudownego produktu od samego początku kosztował nas bardzo dużo pracy. Codzienne burze mózgów doprowadziły nas właśnie do tego momentu.
Pasja i zaangażowanie, którym się kierujemy stworzyły piękny polski produkt, który powinien znaleźć się w garderobie każdego dziecka.

#kaloszepoprosze to mała rodzinna firma z Wielkopolski. Nasz team tworzą ludzi ambitni, kreatywni i bardzo różni pod względem charakteru. Każdy z nas wnosi mnóstwo pomysłów do poszczególnych projektów, stąd tak szybki rozwój firmy.
Staramy się przez cały czas podążać za nowymi trendami i wcielać je w życie, wnosząc powiew świeżości do każdego z tych projektów.

Pierwszą myślą, która była dla nas najważniejsza, to wprowadzenie kaloszy, które wykonane będą z najlepszych, wysokogatunkowych materiałów, ale przede wszystkim polskich. Stawiamy wysoko poprzeczkę dobierając wyselekcjonowane produkty do naszych kaloszy. Bezpieczne surowce, polar, szwalnie, wkładki, każdy nawet najmniejszy dodatek do naszych kaloszy pochodzi od polskich firm, które tak jak my stawiają na bezpieczeństwo i jakość oferowanych produktów.

Kalosze od #kaloszepoprosze stworzone zostały przez ludzi, którzy przed przyjściem do pracy zakładają pasję, charakter i zaangażowanie, stąd produkt niebanalny, nie nudny ale zaskakujący, ciekawy, pasujący na pogodę i niepogodę, na słońce i deszcz.

Dziękujemy, że jesteście z Nami!

Team #kaloszepoprosze

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl