PRACA

Ogłoszenie o pracę

Stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLU ZAGRANICZNEGO
Miejsce pracy Budzyń lub Poznań

Opis stanowiska:

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie klientów na rynkach zagranicznych
  • Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami
  • Prowadzenie negocjacji
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie korespondencji handlowej
  • Obsługa sprzedaży produktów (od zamówienia do realizacji wysyłki) oraz posprzedażowa
  • Przygotowywanie raportów z wykonywanych działań, realizacji celów
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Udział w targach branżowych
  • Monitorowanie rynku w celu rekomendowania strategii działań handlowych oraz produktowych
  • Znajomości języka angielskiego
  • Komunikatywności i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysokiej motywacji do pracy i kultury osobistej
  • Systematyczności, umiejętności wyznaczania priorytetów i szybkości reakcji
  • Samoorganizacji, samodzielności
  • Umiejętność obsługi social media
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana chęć podążania za trendami
  • Pracę stacjonarną (okazjonalne wyjazdy)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz nastawienie na długoterminową współpracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Pracę w młodym zespole

Od kandydatów oczekujemy :

Oferujemy:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z uwzględnieniem aktualnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w języku polskim na adres biuro@a-a.pl

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów